Marty Koller

Co si myslíte o člověku, který udělá svému psovi facebook a dává tam fotky s ním?

Nejlepší odpověď
JežíšKristus

Konečně někdo normální

Další odpovědi
Drap

Když nemá nic důležitějšího na práci, tak ať si dělá. Návštěva u Chocholouška by mu ale zcela jistě prospěla.

Rokio

Je to sice neobvyklé, ale porucha to není.

Disraeli

Jeho věc, ale normální mi to nepřipadá. Ještě častější je možná instagram.
Chápu, když to někdo založí svému dítěti (říkám chápu, ale nemyslím si, že je to správné/vhodné), ale prostě zvířeti… K čemu to je a koho to zajímá (kromě těch jeho majitelů).
Pochopil bych to, kdyby ten pes nebo nějaký mazlíček byl něčím výjimečný, na takové úrovni, že by byl světoznámý, nějaká „celebrita“, která si získá pozornost desetitisíců, statisíců (s možností výdělku na základě popularity a kuriozity), ale jinak ne.

nyjono

😂😂😂 to dělá můj známý 🤣🤣
Dává i psí narozeninové foto.
Po pravdě, neřeším to.

Emefej

Pokud má písemný souhlas rodičů psa, nevidím v tom problém.