Bramboura

Co se suvenýry pro (ex)přítelkyni?

V dubnu jsme se rozešli s přítelkyní. Úplný konec to ale tehdy nebyl. Než jsem odjel na dovolenou, tak jsme si ale zase začli psát, vypadalo to na dobré cestě a i se těšila, až jí znovu navštívím. Samo jsem jí tam koupil nějaké suvenýry. Pár dní po mém příletu se ale zase nějak dostala ke svému předchozímu ex (samo že spolu už nejsou). Po nějakém čase jsme si zase psali a že se sejdem, ale nedošlo k tomu kvůli nedostatku času a asi po pěti týdnech už ta chuť jí něco dát vyprchala.

Moje otázka zní. Lze ty suvenýry (cca v hodnotě 10 euro) ještě nějakým způsobem dát nějaké nové dívčině? (Např. s odůvodněním, že jsem to koupil a že to dám první holce, se kterou pak půjdu na setkání)?

Nevadí mi se na to dívat, nebolí mě vzpomínky, ale zase máme doma suvenýrů z této dovolené dost.

Děkuji mockrát za odpovědi, snad je moje otázka formulovaná srozumitelně. :)

Nejlepší odpověď
nyjono

Těžko radit, když nevíme, jaké konkrétní souvenýry to jsou. Něco se jistě dá věnovat jiné osobě, něco asi ne.
Jen, hlavně, neříkej jiné dívčině, že jsi to původně koupil pro ex, zbylo to a teď jí to dáváš.
10 eur zase není až tak moc, věnuj to na charitu, za chvíli jsou vánoce a někdo to třeba ocení.

Další odpovědi
ivzez

Co je to za suvenýry?

Já bych je (pokud by se to hodilo) dala do některého
dětského domova nebo do domova důchodců.

Pokud je dáte další přítelkyni, budete je nejspíš mít pořád na očích,
začnete novou partnerku srovnávat s dřívější, apod.
Naknec se „prokecnete“, jak to s těmi dárky ve skutečnosti bylo…