Fjdjjdcn

Co se stane, když si zásilku nepřevezmu ani na druhý pokus?

Dobrý den, včera mi bylo oznámeno, že mi We/Do bude doručovat zásilku. Napsala jsem na zákaznický server, zda by nemohli zásilku nechat v uložence nebo ve výdejním místě, protože nebudu doma (dosud neodpověděli). Dnes se mi snažili zásilku doručit, ale marně. A další termín doručení je naplánován na pondělí. Chtěla bych se zeptat, co se stane pokud si tu zásilku s dobírkou nepřevezmu ani v pondělí? Zásilka bude poslána zpět do obchodu? Budu platit pokutu? Děkuji.

Odpovědi
elkon

Po upozornění na doručení zásilky je vždy možné se domluvit s řidičem na termínu doručení. Nepřevzetí zásilky je nezodpovědné a některé e-shopy si to nechají zaplatit. Pokud zboží nechceš, nemáš ho objednávat.