FlAsh_7

Co se stane, když přestanu cvičit 4krát týdně, ale 3krát?

Odpovědi
quentos

Takže celej tejden nonstop cvičíš a dáš si jen 4 pauzy místo tří? To spíš prospěje.

Kelt

Stane se to, co píšeš. Jaké provádíš cvičení? Dáváš si nohu přes nohu, nebo se škrábeš za uchem?

da ny

Nic.

Midoc

Budeš cvičit více, nebo méně.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

NoFear

Hádám, že moc necvičíš. :P Kdo cvičí, tak se v tom alespoň trochu vyzná.
Bochnou ti svaly, woe, co by se stalo? :'D
Nepíšeš jak cvičíš, co cvičíš, jak dlouho a intenzivně. Posilovat třikrát i čtyřikrát týdně je akorát, může se i víc, ale nemělo by se posilovat každý den v týdnu, alespoň ne silově se přepínat. Hýbat se člověk může každý den, dokonce je to tak správně, ale nevím, co vidíš pod cvičením, tam může být běh, plavání, různé sporty, cvičení s vlastní váhou, cvičení výhradně s činkami a velkými váhami, kardio, gymnastika,… I joga, pilates, bojové sporty, aerobik, tančení nebo i blbá „zumba“ a další jsou cvičení. Tak si vyber.

NoFear

Jak dlouho, myslím, že je rozdíl cvičit denně 20 minut a cvvičit 2 až 3 hodiny. A ještě víc to upravuje druh cvičení a intenzita.