klumprt

Co se stane, když někomu chrstnu do obličeje kyselinu hyaluronovou?

Zkrásní?

Dolpnění:
Vycházel jsem z informací jako jsou zde:
http://www.me­daprex.cz/cs/ma­gazin-krasy/omlazeni-pleti/kyselina-hyaluronova-elixir-mladi-pokozky-52.html

Nejlepší odpověď
gecco

Pokud ti připadá krásný/á někdo v polotekutém aspiku, určitě…
😉
Případně to můžeš vyzkoušet tak, že na dotyčného/dotyčnou vychrstneš kýbl žabích vajíček (nebo slizu seškrábaného ze slimáků)…
😉

Další odpovědi
Kepler

Vznikne hyalurid xichtitý a bude vypadat jako malý Vetřelec těsně po opuštění lidského těla.

mosoj

Bude se cítit jako těsně po sonografii, s uslintaným břichem.
Řetězec polysacharidu je tvořen ze dvou látek, kyseliny glukoronové a acetylglukosaminu, které mají gelovou konzistenci. Gel se používá i jako pomůcka při sonografii. myslím si že je obsažen i v lubrikačních gelech.

https://www.mo­lekula-mladi.cz/co-je-kyselina-hyaluronova

astrální děd

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Q7KLGDfDCqk

ivzez

Těžko říct, co se stane.
Někdo se překvapením nezmůže na nic,
od jiného můžete čekat facku, …

Ale ten odkaz je dobrý → cituji:
„Kyselina hyaluronová má blahodárné účinky na stárnutí pokožky.“

Podle autora pokožka díky kyselině hyaluronové
lépe (pravděpodobně i rychleji) stárne. (((((((((–:

Roman71

To musí vypadat dost zajímavě :)) ..zkusil bych kýbl téhle kyseliny chrstnout na nabourané auto, jestli se mu také vyhladí „vrásky“ :))

Kepler

mosoj: nejedná se o dvě látky, ale o dvě stavební jednotky téže molekuly