huxa

Co se stalo s odpovedi.cz?

Změnil se design, toho jsem si všiml, ale co se stalo s aktivitou mnohých z vás?
Pamatuji si ty časy, kdy jste tu bývali od rána do večera, ptali se, spamovali a hlavně pomáhali, a teď je tu mrtvo…

Nejlepší odpověď
Sůwa

Nemusíš se obávat, tady je občas živo až moc 🙂. Lidi ale spíš než radu potřebují vzájemnou komunikaci a pocit sounáležitosti a k tomu tady není vhodná platforma.

Další odpovědi
Kohut57

Myslím , že v tomto nejednoduchém, společenském období, mnozí své názory a postoje přehodnocují a upravují svoji hierarchii hodnot. Málokdo tuší , co bude dál, a tak své aktivity zaměřují na uspokojování základních potřeb a budování pojistek do budoucnosti. Toto portfolio eliminuje mnohé nadstavbové aktivity kulturní a vzdělávací. Pro mnohé bude složité bít se o přežití a přitom si udržet kulturně- etický život. Jednoduše s námi komerce bezohledně zametá a neznáme na to obrany. Prospěch mají kulturní barbaři a v lepším případě vítězí Havlův zákon džungle.

mosoj

Přečti si důkladně pokládané otázky a pochopíš že trávit zde více času je opravdovou ztrátou času !!
Doplňuji:
Třeba otázka jestli umím na někoho plivnout s pod jazyka ta opravdu stojí za všechny prachy!!! Nehledě na to že největší slinné žlázy jsou na tvářích vzadu u kořene jazyka.

anonym

Minulý týden vygradovaly rozpory mezi zastánci úrovně odpovědí.cz a těmi, kteří se nehodlají řídit pravidly dané tomuto webu zákony ČR, pravidly a kodexem stanovenými majitelem Odpovědí.cz.
Mrtvo tady rozhodně nebylo, ačkoliv byl dokonce vyhlášen „bojkot“. Zvláštní bylo, že ten, co ho vyhlásil, ale ve skutečnosti nic nebojkotoval.
Nyní se nacházíme v období, kdy jako úplní nováčci zjišťujeme, jak vlastně budeme schopni fungovat dál.
Konkrétně ty spamy, ty tu nemají své místo. Pro chatování jsou také jiné stránky.
Stalo se prostě, že v určitém období kategorie zábavy přerostla vše ostatní a úroveň odpovědí tím hodně klesla. Je snaha vrátit stránkám důstojnou tvář.

Lakeysha

Čím víc z nás, kteří nemáme potřebu tu trávit den, tim líp…

led

Prichádza uhorková (okurková) sezóna, začne byť „veselo“