rigormortis

co se stalo s webem?

Co se stalos webovou stránkou exotopedia.org?
Nezná někdo zdejší její osud?
Doplňuji:
Mno…černý humor i v hrobě.

Odpovědi
marci1

V souvislosti s ní se hovořilo o kyberšikaně, na netu se podepisovala petice za její zrušení. Naposledy byla funkční 1.7.2014. 🙂

Nazdar Bazar

http://www.evropsky-rozhled.eu/spravci-exotopedie-dostali-tresty-za-zneuzivani-chlapcu/

S největší pravděpodobností je to pravda.
Doplňuji:
Kruci, nechal jsem se nachytat. V článku je zmíněno že se jedná o kachnu.

dejavu

Stránka byla zrušena. Myslím, že po právu, protože smát se duševně a tělesně nemocným je trochu ubohé, i když to někdo napíše vtipně.

anonym

co je to mno?

Nazdar Bazar

Na druhou stranu se dalo čekat že tato kontroverzní stránka brzo zmizí. Ať už kvůli svému lživému obsahu tak zesměšňováním některých osob.

rigormortis

Spíše jde o to, kdo a proč tak udělal…jakou pákou (soud, vyplacení…co já vím).

Nazdar Bazar

http://www.hre­benar.eu/2014/06/py­cha-czech-defence-leaue-nefunguje/

Nazdar Bazar

Do této doby jsem neměl tucha že se jedná o recesi. Příště budu pozornější. Krom toho, měl jsem tušení že serveru s takto obskurním názvem se nedá moc věřit. Ne nadarmo se říká dvakrát měř jednou řež.

Nazdar Bazar

Předem se omlouvám za dezinformaci, nebyla úmyslná.