jáára

Co se nechá koupit za kredit na telefonu?

Mám tam eště cca 200 korun a během pár dnů přejdu na firemní tarif.. Určšitě si nepůjdu k Vodafonu pro zbytek. Nedalo by se nějak přispět na pejsky? (ne kočky, ne lidi). Nebo si něco koupit? MHD? Stejně jezdím na černo nebo autem.

Edit: Pro pejsky nebo pro sebe.

Nejlepší odpověď
iceT

Můžeš třeba poslat DMS, dárcovskou SMS.

https://www.dar­covskasms.cz

briketka10

Bezva odkaz..

Teď jsem poslala DMS AMD 60 – pro
Asociaci muskulárních dystrofiků. 😁

jáára

Poslal jsem na Pes nejlepší přítel. Podporuju eště útulek ve Skřivanech, ale takhhle taky dobrý.