Jindrich8

Co se muže stát, když mám poškozeny jatra a pila jsem?

Před měsícem jsem snedla hodně paralenu a v nemocnici mě řekli, ze mám poškozeny jatra a nesmím alkohol. No ale včera jsem hodně pila a teď se celkem bojím. Muže se něco stát? A mám pít hodně vody, pomůže to?

Nejlepší odpověď
Drap

Pitím spousty vody docílíš pouze toho, že budeš více čurat.Nikdo z nás netušíš jak máš játra poškozená. Na takové otázky ti nejlépe dokáže odpovědět ošetřující lékař.

Další odpovědi
Lgee

Muzes zemřít

Rokio

Souhlasím s uživatelem Lgee.

Zahráváš si se svým zdravím a v podstatě se jedná o sebepoškozování. Poslouchej své lékaře.

marci1

Už se stalo, poškodila sis je ještě více. Kup si doplněk stravy z „Ostropestřece mariánského“ a už žádný alkohol nepij. Játra by ti začala selhávat a mohlo by dojít na nejhorší. Vždy se vyplatí poslechnout rady lékaře.

Ametyst

Lepší je přizpůsobit i jídlo – dát odlehčující jaterní dietu a jíst co nejjednodušší jí­dla.

Kryšpín

Pokusit se játra zachránit anebo bumbat a dorazit.

ivzez

V nemocnici Vám řekli, že máte poškozená
(nikoliv poškozeny) játra a že nesmíte alkohol.

Zajímavé „experimenty“ provádíte.
Napřed paralen, pak poškozená játra zatěžujete alkoholem.
To měl být „pokus o sebevraždu?

Proč si myslíte, že Vám laici v internetu sdělí víc, než ošetřující lékař?