Kelt

Co se mohlo stát s kartou, že se soubory pomalu přenášejí na jiný disk?

Nahrál jsem si na 8 GB kartu soubory – mp3 a pod a přenáším to na jiný disk, USB. Nahrát se mi to podařilo dobře, v přijatalné době, ale teď to ukazuje strašně pomalou rychlost přenosu, která se nikdy u karty neobjevila. Stejně při zapojení na televizor dochází k vypnutí. Nevíte, co se mohlo stát? Děkuji.

Odpovědi
still

Zkuste kartu přeformátovat. Potom nahrajte jen pár mp3, jestli se problém nebude opakovat. Pokud bude vše v pořádku a začnete přesouvat na flasku i ostatní data, zkuste vysledovat, u kterých dat problém začne. Pokud se problém bude opakovat po přesunutí ostatních dat, pravděpodobně jsou některá poškozená, pak zkuste identifikovat o který soubor/ry se jedná a smažte je.