Kelt

Co se mi stalo se soubory na kartě?

V mobilu mám kartu, kde mám mnoho souborů v mp3 formátu. V jedné složce je cca 50 souborů a těch složek je tam taky kolem 50. Odstraňování a přidávání potřebných souborů jsem nedělal poprvé. Teď se mi ale, stalo, že některé soubory nešly převést, a výsledek je ten, že se mi změní obsah souboru, to co tam slyším. Například minutový poslech je zkrácen na několik sekund a místo jedné konkrétní věci , tam slyším části jiných souborů, každý z jiné složky. 3 takty italské písně, 2 takty z české písně, 4 věty z anglické konverzace a pod. Co se stalo,kde se stala chyba? Děkuji

Odpovědi
jáára

Šifruješ? Kartička ti dělá pápá.

Edison

Do mobilu jedině pořádný karty… Ale kapku mě překvapuje, že MT nenahlásí problém s kartou…