Avatar uživatele
Moniccc

Co se mi může stát za stažení filmu?

Pokud si stáhnu film na ulozto.cz nebo jak ta stránka je :D co se mi může stát? Všichni mě straší jak na mě můžou policajti a tak.. :D díky za odpovědi :)
Doplňuji:
Ok, díky za odpovědi :) jen jsem nepochopila jaký rozdíl mezi ukládáním a stahováním :D když něco stáhnu, tak to automaticky uložím :DD

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? IK před 4437 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Stáhnout pro svou osobní potřebu zatím můžeš,ale nesmíš sdílet což je P2P.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzzz

v podmínkách píšou, že obsah musí být v souladu s právním řádem ČR. a taky píšou, že mám právo stahovat.

Zdroj: http://img.uloz­.to/podminky.pdf

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Bobule

Já to řeknu nadneseně. Z mé odpovědi si moc příklad neberte asi 🙂
" Vlk taky sliboval "
Myslím, že se jen všeobecně straší 🙂 kdyby Policie měla zavřít a stíhat všechny, kdož si někdy něco ať už z uložto.cz nebo odjinud stáhli, tak by pozavírali víc jak půlku republiky 🙂 A to se jim nikam nevejde 🙂 A myslím, že je nějakej malej červ, kterej si stáhl jeden film moc nezajímá 🙂 Jsou větší lupínci 🙂
A pokud vím, tak není trestné stahovat, ale ukládat. Teda, pokud mě aspoň paměť má, když se to řešilo v lednu, nemate.
🙂
Rozdíl mezi stahováním a ukládáním je ten, že pokud stahuješ, tak stahuješ do svýho pc, když ukládáš, tak na daný server, odkud si to mohou stáhnout i jiní uživatelé a tím porušuješ zákon. Protože film můžeš použít k soukromým účelům.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kropitko

otázka se uzamkla po té co jste ohodnotila odpověď bobule jako nejlepší

před 4436 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
alexandra

Teď nechápu,proč se ta otázka uzamkla.Určitě by se tu našlo více lidí,kteří by odpověděli.Jinak jsem pochopila,že se může stahovat,ale tím pádem,ti co tam dávají,tak Ti dělají nesprávnou věc??? Ale od koho pak budou ti ostatní stahovat stahovat?

před 4437 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
IK

Pokud by něco hrozilo byla by to pokuta.

před 4437 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
IK

Pokud by něco hrozilo byla by to pokuta.

před 4437 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek