Avatar uživatele
Školníšprtka

Co se mi může stát, když jsem snědla mírně zapáchající vejce? Co mam teď dělat?

Dobrý den,
Dnes ráno jsem si dělala mugcake a dala jsem si do toho jednou vejce,když jsem si k němu hodně blízko přičichla malinko smrdělo,ale i tak jsem ho použila. A teď odpoledne jsem si dělala palacinky snědla s 2 vejci (opět to samé).
Mohlo by se mi něco stat? Co mam teď dělat?
Mam si vzít živočišné uhlí?
Diky za rady.

Zajímavá 0 před 1109 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… pořádně si nabít telefon, ať máš na záchodě co dělat …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Funna

pokud byla zkažená, tak se z toho asi jen pos..reš…a to uhlí si klidně vem, tím nic nepokazíš…
a už takové hlupoty nedělej…jestli je vajíčko staré jde poznat úplně jednoduše, není třeba čichat…stačí ho dát do hrnce s vodou, čím víc neleží na dně a tupou stranou se zvedá, tím je starší…pokud plave, tak by mělo jít rovnou do koše…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Speed77

Zkažené vejce poznáš hned, to smrdí jinak… ani si k němu nemusíš čichat zblízka.

Upravil/a: Speed77

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nassin

Sice dlouho odepisuji a budeš už pravděpodobně po smrti. Ale pro ostatní: Nic vážného se nestalo po těchto požití vajec. Kdyby si postižená čichla k jiným vejcím, tak to by padla a nepsala takové,,,

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Školníšprtka

Když jsem ho dala do vody (ty ostatní) tak plavalo úplně dole

před 1109 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Funna

plavat nemá, má ležet na dně, popř. tupý konec (tam je ta vduchová komůrka) se mírně zvedá k hladině…takže pokud leželo na dně (neplavalo) tak mu nic není a tvé čichové vjemy jsou milné…neprodělalas náhodou covid?

před 1108 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… PLAVE zkažené vejce, jelikož je plný plynu >>> to bys měla vědět ŠKOLNÍ ŠPRTKO !!!

před 1109 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví