Školníšprtka

Co se mi může stát, když jsem snědla mírně zapáchající vejce? Co mam teď dělat?

Dobrý den,
Dnes ráno jsem si dělala mugcake a dala jsem si do toho jednou vejce,když jsem si k němu hodně blízko přičichla malinko smrdělo,ale i tak jsem ho použila. A teď odpoledne jsem si dělala palacinky snědla s 2 vejci (opět to samé).
Mohlo by se mi něco stat? Co mam teď dělat?
Mam si vzít živočišné uhlí?
Diky za rady.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… pořádně si nabít telefon, ať máš na záchodě co dělat …

Další odpovědi
Funna

pokud byla zkažená, tak se z toho asi jen pos..reš…a to uhlí si klidně vem, tím nic nepokazíš…
a už takové hlupoty nedělej…jestli je vajíčko staré jde poznat úplně jednoduše, není třeba čichat…stačí ho dát do hrnce s vodou, čím víc neleží na dně a tupou stranou se zvedá, tím je starší…pokud plave, tak by mělo jít rovnou do koše…

Speed77

Zkažené vejce poznáš hned, to smrdí jinak… ani si k němu nemusíš čichat zblízka.

Nassin

Sice dlouho odepisuji a budeš už pravděpodobně po smrti. Ale pro ostatní: Nic vážného se nestalo po těchto požití vajec. Kdyby si postižená čichla k jiným vejcím, tak to by padla a nepsala takové,,,

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Školníšprtka

Když jsem ho dala do vody (ty ostatní) tak plavalo úplně dole

Funna

plavat nemá, má ležet na dně, popř. tupý konec (tam je ta vduchová komůrka) se mírně zvedá k hladině…takže pokud leželo na dně (neplavalo) tak mu nic není a tvé čichové vjemy jsou milné…neprodělalas náhodou covid?

Mc Merkurion

… PLAVE zkažené vejce, jelikož je plný plynu >>> to bys měla vědět ŠKOLNÍ ŠPRTKO !!!