Avatar uživatele
Odpovedi18

Co se děje se záchodovým odpadem v letadle?

Zajímavá 0 před 1934 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Edison

Kdysi to prý šlo ven. Dnes to bude asi princip suché toalety (označení WC mi přijde poněkud zavádějící), nebo nějaký výměnný zásoník.

Zdroj: https://www.go­ogle.cz/search?num=100&l­r=lang_cs&new­window=1&biw=14­34&bih=761&si­te=webhp&tbs=lr%3A­lang_1cs&q=to­alety%20v%20le­tadlech&=&=&oq­=&gs_l=

Upravil/a: Edison

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Asi je dnes praxe jiná, ale dřív se všechno z letadel pouštělo jako do oceánu. Jedna zmrzlá bomba kdysi prý skoro zničila střechu španělského domku. Bez odkazu a záruky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dubraro

Dostane se do nádrže, která se na letišti vyčerpá.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dochy

Edison: Suchá toaleta určitě ne. Co jsem viděl v letadle tak tam byla podtlaková splachovací toaleta asi jako v těch trochu novějších vlacích (co už nemají díru na koleje)

před 1933 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Jsem jen tak přemýšlel, jak by to mohlo… Nakonec se druhá varianta, s výměnným kontejnerem ukázala jako realističtějí a pravdivější. Já v letadle na hajzlik zatím nemusel.

před 1933 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Párkrát jsme byl na služebce a tu 1–2h jsem se rád obešel bez toho zážitku. Ale na dovolenou jsme letěli 2h s malýma dětma a tam to jinak nešlo. A teď se v tom kamrlíku kam by se vešlo sotva koště srovnej i s děckem…

před 1933 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Jj.. naprosto souhlas… Let do Helsinek jsem přečkal bez potíží.. Pak ale ty fofry na letišti při přestupu… hrůůůůůůza… Zajímavý bylo, že největší provoz na těhle toaletách byl v ATR72 při přeletu z Helsinek do tallinnu.. Takovej jump, kde od vzletu do přistání je to asi 50 min. By mohli ušetřit, kdyby to stíleli větším prakem… 😁

před 1933 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek