Odpovedi18

Co se děje se záchodovým odpadem v letadle?

Nejlepší odpověď
Edison

Kdysi to prý šlo ven. Dnes to bude asi princip suché toalety (označení WC mi přijde poněkud zavádějící), nebo nějaký výměnný zásoník.

Zdroj: https://www.go­ogle.cz/search?num=100&l­r=lang_cs&new­window=1&biw=14­34&bih=761&si­te=webhp&tbs=lr%3A­lang_1cs&q=to­alety%20v%20le­tadlech&=&=&oq­=&gs_l=

Další odpovědi
Kepler

Asi je dnes praxe jiná, ale dřív se všechno z letadel pouštělo jako do oceánu. Jedna zmrzlá bomba kdysi prý skoro zničila střechu španělského domku. Bez odkazu a záruky.

dubraro

Dostane se do nádrže, která se na letišti vyčerpá.

Dochy

Edison: Suchá toaleta určitě ne. Co jsem viděl v letadle tak tam byla podtlaková splachovací toaleta asi jako v těch trochu novějších vlacích (co už nemají díru na koleje)

Edison

Jsem jen tak přemýšlel, jak by to mohlo… Nakonec se druhá varianta, s výměnným kontejnerem ukázala jako realističtějí a pravdivější. Já v letadle na hajzlik zatím nemusel.

Dochy

Párkrát jsme byl na služebce a tu 1–2h jsem se rád obešel bez toho zážitku. Ale na dovolenou jsme letěli 2h s malýma dětma a tam to jinak nešlo. A teď se v tom kamrlíku kam by se vešlo sotva koště srovnej i s děckem…

Edison

Jj.. naprosto souhlas… Let do Helsinek jsem přečkal bez potíží.. Pak ale ty fofry na letišti při přestupu… hrůůůůůůza… Zajímavý bylo, že největší provoz na těhle toaletách byl v ATR72 při přeletu z Helsinek do tallinnu.. Takovej jump, kde od vzletu do přistání je to asi 50 min. By mohli ušetřit, kdyby to stíleli větším prakem… 😁