Thor841

Co se dá zahrát na Notebooku MSI EX630X?

Ahoj všem, dá se na tomto NTB něco zahrát? Nemyslím nové pecky, ale třeba RE4? RE5? Díky za info 🙂

Odpovědi
anonym

Jak již bylo tu několikrát řečeno tak notebook není na hry stavěný.

Ale pokud trváte na hrách tak skoro nic – ihned odůvodním. RAM paměti 4 GB jsou slušné, pevný disk 320 GB to je poněkud horší, ale co mě dostává je grafická karta s pamětí 256 MB. Já mám grafiku s pamětí 2 GB tak si jistě uděláte obrázek.

Ale jistě rozjedete staré známe pecky typu Bulánci, Vlak do becherovky, Counter Strike 1.6, Call of Duty na velmi nízké detaily.