Belatrix

Co s vahou meho psa?

Chloé(muj pes) mame uz necele dva roky. Je to krizenec, ale my nevime ceho. Je strasne hubena a stavbou tela pripomina chrta, ale nejsme si uplne jisti jestli je v poradku, ze ji jdou nahmatat temer vsechny kosti(a pritom ji normalne-dvakrat nekdy i trikrat denne misku granuli s psi konzervou). Bojim se jestli to tak ma byt nebo jestli neni nejak nemocna!Co mam v takove situaci delat?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Myslím, že by ti pomohl tento" oříšek "rozlousknout nějaký veterinář a i ti pomohl určit rasu . Pak budeš v klidu

Další odpovědi
terry

Pokud je odčervená a normálně jí i vyměšuje, měla by být v pořádku.
Ale pokud se ti nelíbí, kontrola u veterináře neuškodí. Třeba při očkování proti vzteklině děljí dojtořži běžné vyšetření, tak při té příležitosti se optat.
Zkuste nasadit výživnější granule. Třeba pro psy v zátěži nebo kojící feny apod.

samicek333

Jestli je pes veselý a vypadá takhle už od štěněte asi bych to nijak neřešila. Pokud zhubl až teď, asi bych zašla na veterinu rovnou, jinak se můžete zeptat až na preventivní prohlídce.