MajaIS

Co s tímto stavem?

Ahoj všem!
Potřebuji poradit. Včera jsem vypila 4 panáky jelzina, 2 trojky piva a skleničku šampanského. Téměř vůbec nepiju. Problém je v tom, že mám výpadky, špatně se soustředím, zpomaleně reaguji a mluvím trošku z cesty, resp. musím si vždycky promyslet, co řeknu, zkrátka myslet mi dělá problémy. V pondělí dělám zkoušky v autoškole a mám spoustu jiných testů a potřebovala bych se z toho stavu dostat. Nemáte někdo zkušenost za jak dlouho to přejde? :(

Nejlepší odpověď
tom004

Jestli si neděláš legraci, tak urychleně navštiv lékaře. Až se vrátíš, popros někoho,třeba tátu, ať Tě vezme na malý dvůr a použije pořádný řemen. Jak, to už bude vědět.

Další odpovědi
anonym

Takové míchání by neudělalo dobře nikomu! Podle těch příznaků to vypadá, jako bys opilá teprve byla. Kocovina se projevuje trochu jinak. Hlavně se dobře vyspi, mělo by být zítra líp! A vezmi si z toho ponaučení!

Sůwa

Do pondělí určitě ☼

Natty*

Ano, také radím pořádně se vyspat a kdyby ti bylo zle i nadále, tak navštiv lékaře.

Anka1597

S takovým to množství alkoholu opravdu zkušenosti nemám, ale zkuste tohle: velké množství spánku a hodně, opravdu hodně vypité vody (min. 3 litry za den) – jen čistá voda. Držím palce, ať je to do pondělí v pohodě! 🙂

pusinka50

Trochu divná reakce, Jelzin má do 20 promile, 3 malá piva a 1 sklenka šampáňa, ikdyž nepiješ, mělo by ti být akorát třeba špatně od žaludku, bolet hlava a můžeš být unavená a malátná. Ale ne mít výpadky a mluvit z cesty. Kdyby to přetrvávalo i zítra, tak běž urychleně k lékaři a řekni mu to