klob1

Co s tím, když mi nejde klávesnice na mobilu Iget BV4000?

Zdravím. Včera se mi přestala zobrazovat klávesnice u všeho. Před tím to šlo. A jen se zobrazí mikrofon od udjemš Google, ale ani na stisku křížku pro zrušení tabulky Mikrofonu Google nejde. Je to v místě, místo té klávesnice. Jenže to nesnímá ani hlas, protože tam není internet. V nastavení zkouším, kde co, ale nejde to. U žádné aplikace ani sms. Nikde. Děkuji.

Odpovědi
nyjono

Zkusila jsi servis?

ivzez

Nejspíš to bude chtít opravu (návštěvu servisu).

Petr1491

Doporučuji aktualizaci Androidu, pokud to nepomůže, tak tovární nastavení telefonu (je nutné zálohovat data a fotky, vše se smaže). Pokud ani to nepomůže, pak reklamace/servis.

klob1

po zkoušce nainstalovat nějakou klávesnici z netu se objevila ta z netu a ta jde.