Avatar uživatele
Nerbes

Co s tím dělat?

Holky
Teď když znovu začala škola, a já přestoupil na jinou školu, tak na mě jdou znovu deprese, ve třidě i ve škole je tolik pěkných holek, jenže já sem poloasociál, takže sice se normálně učim i chovám, ale stejně tam nezapadnu (oni tam byly už dřiv, a pár nových žáků nastupovalo), nedokážu se ani na holku která je vyloženě hezká, pořadně dívat, prostě čím ošklivější holka tím snadnější je na ní civět a nic to se mnou nedělá, ale pokud je holka hodně hezká tak je těžké udržet pohled na víc než pár sekund. Pak akorát dojde k tomu že když se neučí (jako třeba dneska) tak čucim do zdi nebo na kluky a ošklive nebo mene pekne holky) protože na tu hezkou holku se prostě dívat nedokážu. Už mám z toho myšlenky na smrt, protože tolik hezkých holek, a já se nemůžu mazlit se žádnou… :( Přitom bych udělal cokoliv, nechci nějakou zlatokopku, ale nemlatil bych ji,byl bych na ni milý, kupoval bych ji dárky, nenudila by se ani vteřinu.. ale zároveň o nějakou prostě málo pěknou nestojim, když už tak prostě nějakou vyloženě hezkou.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Drap před 986 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

Myslím, že zbytečně řešíš sám sebe, Chovej se normálně a nepřemýšlej o blbostech. Bav se se všemi, jako každý jiný a uvidíš, že se to časem vyladí. Jak se začneš odtahovat, tak jedině zvětšíš propast mezi vámi. Snaž se myslet pozitivně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Ale to se všechno dá upravit zkrášlovadly z drogerie přeci… hlavně aby měla dobrou kostru, tam nespravíš už nic.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Zde ti asi bez osobního pohovoru nikdo nedokáže poradit. Zajdi se svým problémem k psychologovi a bude po problému.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JežíšKristus

Jak je tu týpek hned odkazovaný na tribulus, pobavilo 😁

Jednoduché řešení bráško, choď do posilky dostatečně dlouho, dokud za tebou hezký holky nezačnou chodit samy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Nezaměřujte se jen na vnější vizuál. I vzhledově otřesný Quasimodo z Chrámu Matky Boží v Paříži byl člověkem vnitřně krásným.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Justin1

Když holka vypadá jako modelka, neznamená to, že to pro tebe musí být nejvhodnější partnerka. Zkus se bavit s těmi, které nejsou nejhezčí, ale jsou třeba středně hezké a připadají ti aspoň trochu sympatické. S nimi ti to snad půjde lépe a natrénuješ si to, možná mezi nimi i najdeš takovou, se kterou ti bude příjemněji než s nějakou modelkou. Nestresuj se tím, že bys to měl nutně zvládnout na škole, bude ještě dost času i potom, co školu doděláš. Já jsem se dočkal toho, že jsem se šťastně zamiloval, až když mi bylo 35, ale doufám, že tobě to půjde rychleji.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek