Nerbes

Co s tím dělat?

Holky
Teď když znovu začala škola, a já přestoupil na jinou školu, tak na mě jdou znovu deprese, ve třidě i ve škole je tolik pěkných holek, jenže já sem poloasociál, takže sice se normálně učim i chovám, ale stejně tam nezapadnu (oni tam byly už dřiv, a pár nových žáků nastupovalo), nedokážu se ani na holku která je vyloženě hezká, pořadně dívat, prostě čím ošklivější holka tím snadnější je na ní civět a nic to se mnou nedělá, ale pokud je holka hodně hezká tak je těžké udržet pohled na víc než pár sekund. Pak akorát dojde k tomu že když se neučí (jako třeba dneska) tak čucim do zdi nebo na kluky a ošklive nebo mene pekne holky) protože na tu hezkou holku se prostě dívat nedokážu. Už mám z toho myšlenky na smrt, protože tolik hezkých holek, a já se nemůžu mazlit se žádnou… :( Přitom bych udělal cokoliv, nechci nějakou zlatokopku, ale nemlatil bych ji,byl bych na ni milý, kupoval bych ji dárky, nenudila by se ani vteřinu.. ale zároveň o nějakou prostě málo pěknou nestojim, když už tak prostě nějakou vyloženě hezkou.

Nejlepší odpověď
elkon

Myslím, že zbytečně řešíš sám sebe, Chovej se normálně a nepřemýšlej o blbostech. Bav se se všemi, jako každý jiný a uvidíš, že se to časem vyladí. Jak se začneš odtahovat, tak jedině zvětšíš propast mezi vámi. Snaž se myslet pozitivně.

Další odpovědi
zjentek

Ale to se všechno dá upravit zkrášlovadly z drogerie přeci… hlavně aby měla dobrou kostru, tam nespravíš už nic.

Drap

Zde ti asi bez osobního pohovoru nikdo nedokáže poradit. Zajdi se svým problémem k psychologovi a bude po problému.

JežíšKristus

Jak je tu týpek hned odkazovaný na tribulus, pobavilo 😁

Jednoduché řešení bráško, choď do posilky dostatečně dlouho, dokud za tebou hezký holky nezačnou chodit samy.

led

Nezaměřujte se jen na vnější vizuál. I vzhledově otřesný Quasimodo z Chrámu Matky Boží v Paříži byl člověkem vnitřně krásným.

Justin1

Když holka vypadá jako modelka, neznamená to, že to pro tebe musí být nejvhodnější partnerka. Zkus se bavit s těmi, které nejsou nejhezčí, ale jsou třeba středně hezké a připadají ti aspoň trochu sympatické. S nimi ti to snad půjde lépe a natrénuješ si to, možná mezi nimi i najdeš takovou, se kterou ti bude příjemněji než s nějakou modelkou. Nestresuj se tím, že bys to měl nutně zvládnout na škole, bude ještě dost času i potom, co školu doděláš. Já jsem se dočkal toho, že jsem se šťastně zamiloval, až když mi bylo 35, ale doufám, že tobě to půjde rychleji.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.