Complex

Co s DVD, které má velmi zkreslený/slabý zvuk, když je volba pouze 5.1. audia a chybí tu stereo, ale nejsou 5.1 repráky?

Odpovědi
led

Sú 3 možnosti
používať ho len na stereo z čelných reproduktorov zo sústavy 5.1 bez basov a zadného stereo zvuku
alebo dokúpiť si novú reprosústavu.

jáára

Stáhni si to ve stereu.

aliendrone

Vygrabovat, šestikanálovou audiostopu pojit do sterea, vypálit, přehrávat. Pokud ještě vlastníš „plackový hardware“. ;)

led>>> Chápu, že s (mojí oblíbenou) matematikou nekámošíte (možná právě proto)! Chápu, že jakožto démonické zosobnění ženství a prvotní příčina všeho utrpení mužského pokolení prostě MUSÍTE konat podle toho, ale… sabotovat i počítání do TŘÍ – to Vám vážně není nic svaté!?!? ;) :D :D

led

3. možnosť zakúpiť si nové DVD aj s potrebnou reprosústavou.

led

Aliendrone
3.možnosť je v diskusii ako posledný variant pre záchranu ľudstva.

aliendrone

NJN – ženy! Jednou na svoji rafinovanost vymřete! Což by bylo na jednu stranu fajn (bože, ten KLID!), ale povětšinou škoda. ;) :D :D