Avatar uživatele
Liluš

Co s dětskými vlásky?

Mám problém s vlásky u mé 2 leté dcerky. Jsou hodně suché, bez lesku, vitality a síly a hlavně jí strašně pomalu rostou. Když vidím holčičky v jejím věku a kolikrát i mladší, mají je husté, lesklé a vzrostlé. Prostě normální. Jen u mé dcerky to vypadá jako pár měsíců po narození. Můžete doporučit nějaký přípravek, kůru, olejíček aj. ? Nebo ji scházejí nějaké vitamíny. Chci zakoupit nějaký přípravek a kdyby nepomohl tak asi na kožní. Předem děkuji za odpovedi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Marunka2 před 4764 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Marunka2

A co na to řekl dětský lékař? Třeba jen potřebují čas. Moje máma taky s oblibou říká, že jsem měla do dvou let hlavu holou. A v osmnácti jsem jich měla na dvě hlavy.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Salvaje

Já bych se také zeptala především dětské lékařky. Třeba vám i doporučí nějaký šampon nebo vitamíny. Ale sama bych nic nezkoušela.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Především chodíte k dětské lékařce a ta by si všimla kdyby nebilo něco v pořádku.Hlavně by jste ji na to měla upozornit a konzultovat to sní. A až potom skoušet něco jiného.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Len žiadne prípravky typu „jedna pani povedala“. S rastom vlasov si nerobte starosti – pokiaľ si ich nerobí ani detský lekár. Každé dieťa sa vyvíja rôzne dlho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pariskiki

no to je normalni me za rok vlasy vyrostou asi o 5 cm a zadny pripravek nepomaha,a ja mam tak jemne ze kdyz je rozcesu tak za 30 sek. je mam rozcuchane tak hrozne moc ze vipadam jako bych se necesala

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Libas

Poradil bych se určitě s dětským lékařem, u něho nebudou informace zkreslené. www.detskylekar-rajhrad.cz

před 2625 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví