dust8

Co s atypickou láhví od piva, která je asi o centimetr vyšší než její standard? Vzala by ji mechanika vratných láhví?

Nejlepší odpověď
Kepler

Asi ne. Nejde jen o výšku, ale i celkový tvar. To všechno ten polykač flašek umí vyhodnotit, takže bere jen ty flašky, co mají ve vlastním obchodě. Už mám doma nějakou dobu flašku od piva Bruncvík a nikde mi ji neberou. No a já blbec si nepamatuju, kde jsem ho koupil.

Další odpovědi
Hufnágl

Hodně jsem kupoval pivo v Polsku, doma mi v obchodě nějaké automat vzal, některé, ač byly velikosti stejné, odmítl. Asi tam bude nějaký vylisovaný kód, který ty lahve rozeznává.

Arne1

Stačí se podívat… Někde na etiketě by měl být symbor recyklace anebo symbol odhodit do koše.

Hufnágl

Keplere
V Kauflandu, v Kauflandu vykupují lahve od toho samoseru.