HOMER

Co říkáte na výsledek zápasu Česko Švédsko?

super boj co?Krásný gol 7 sec. před koncem 3. třetiny.. ;D

Nejlepší odpověď
panenka

Naši hokejisti dnes ukázali jak jsou dobří.S mojím manželem jsem udělala sázku kolik si myslím že to bude že pokud vyhraju tak mě pozve na večeři.Já jsem řekla že vyhrajem 3:2 nad švédskem tak jak jsem to psala zde v jedné otázce.Jsem ráda že jsem vyhrála manžel mi řekl že jsem snad vědma že příště se se mnou sázet rači nebude,a ted knučí že jeho peněženka bude chudší 🙂

Další odpovědi
BEAES

Krásný zápas, ani jsem nedoufala, že se to zvrátí, kluci odvedli super práci, veliká gratulace!! Hurá!!

annas

Martino i Panenko, výborný odhad. Panenka se aspoň vsadila a vydělala na tom. Co Vy Martino? Žádná odměna nebude?

martina1

Byl to úžasný zážitek.Viděla jsem letos poprvé celý zápas a byl skvělej.Teď ta hymna…Fakt skvělý.Jen jsem si měla vsadit:-)
Doplňuji:
manžel mě nenapadl.jemu jsem to jen volala,dnes slouží čtyřiadvacítku,tak to zkusím zítra.jen musím počkat s kým se utkáme.musím něco vymyslet.

vagra

SUPER zápas-infarktový závěr!

oskar

Gratulace Martině a panence.Vyšlo Vam to holky,jste super.

Molos

No skvělé!!!To byl zápas každou minutou sem byl napnutý:-D dobře sme jim to dali Švédům!!!A Finále bude nerv jak hora…

Lucimia

No byl to pěknej napínák!!!! 🙂 Skoro jsem se počůrala… 😁 Zase to bylo jen tak tak, to jsme celý my. Ale je aspoň vidět, že když se musí, tak to jde a vyhrajeme! 🙂

atriplex

Co je to hokej? Nebo to byl fotbal?

člověk

KONEČNĚ NAPADLO TRENÉRY jÁGRA ODSTAVIT NA POZICI NAHRÁVAČE,A TÍM JAK JEJ ODSTAVILI OD POZICE CÍLOVÉHO HRÁČE,JE TO HNED POZNAT,
JSME KOMPAKTNĚJŠÍ TÝM