Avatar uživatele
HOMER

Co říkáte na výsledek zápasu Česko Švédsko?

super boj co?Krásný gol 7 sec. před koncem 3. třetiny.. ;D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5088 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

Naši hokejisti dnes ukázali jak jsou dobří.S mojím manželem jsem udělala sázku kolik si myslím že to bude že pokud vyhraju tak mě pozve na večeři.Já jsem řekla že vyhrajem 3:2 nad švédskem tak jak jsem to psala zde v jedné otázce.Jsem ráda že jsem vyhrála manžel mi řekl že jsem snad vědma že příště se se mnou sázet rači nebude,a ted knučí že jeho peněženka bude chudší 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

Krásný zápas, ani jsem nedoufala, že se to zvrátí, kluci odvedli super práci, veliká gratulace!! Hurá!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
annas

Martino i Panenko, výborný odhad. Panenka se aspoň vsadila a vydělala na tom. Co Vy Martino? Žádná odměna nebude?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Byl to úžasný zážitek.Viděla jsem letos poprvé celý zápas a byl skvělej.Teď ta hymna…Fakt skvělý.Jen jsem si měla vsadit:-)
Doplňuji:
manžel mě nenapadl.jemu jsem to jen volala,dnes slouží čtyřiadvacítku,tak to zkusím zítra.jen musím počkat s kým se utkáme.musím něco vymyslet.

Upravil/a: martina1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vagra

SUPER zápas-infarktový závěr!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Gratulace Martině a panence.Vyšlo Vam to holky,jste super.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Molos

No skvělé!!!To byl zápas každou minutou sem byl napnutý:-D dobře sme jim to dali Švédům!!!A Finále bude nerv jak hora…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucimia

No byl to pěknej napínák!!!! 🙂 Skoro jsem se počůrala… 😁 Zase to bylo jen tak tak, to jsme celý my. Ale je aspoň vidět, že když se musí, tak to jde a vyhrajeme! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
atriplex

Co je to hokej? Nebo to byl fotbal?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
člověk

KONEČNĚ NAPADLO TRENÉRY jÁGRA ODSTAVIT NA POZICI NAHRÁVAČE,A TÍM JAK JEJ ODSTAVILI OD POZICE CÍLOVÉHO HRÁČE,JE TO HNED POZNAT,
JSME KOMPAKTNĚJŠÍ TÝM

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek