Blecha

Co říkáte na tohle kolo?

Co na něj říkáte ? Jaké by jste mi doporučili ? http://worker­.cz/1706/horske-kolo-dandy-daemon-mtb-26
Doplňuji:
Koupili by jste si ho nebo je nekvalitní, špatný ?

Odpovědi
panenka

Pěkné kolo mě se líbí dokup si tam blatníky a můžeš frčet na výlet.
Za tu cenu se divím že to nemá ty blatníky čekala bych za takovou částku lepší výbavu kola.

oskar

Slušna cena.

Marky71

pěkné kolo, za slušnou cenu:-) Něco málo bych ještě počítala na dovybavení – blatníky, světla, tachometr…

Jahoda

Není špatné, ale osobně bych si ho nekoupila. Když už, tak v jiné barvě. Pokude se ale líbí tobě, není co řešit. Takže si ho kup 🙂. Není drahé, ale jak říkají kolegové – dokup si blatníky, světla apod. a můžeš vyrazit. Navíc si myslím, že bude kvalitní neboť mám doma od značky WORKER kolečkové brusle a jsem s nimi nadmíru spokojená. 😉

ReHu

No to je těžká rada, záleží také trochu na tom, jak a kde s ním budeš jezdit, kolik vážíš atd.
Přehazka je průměr.....
Pokud se máš koho zeptat, poradila bych se s odborníkem. Třeba s těmi údaji zajdi do servisu a zeptej se na názor.