Rokio

Co říkáte na tento můj rým, který jsem vymyslel a hodí se k aktuální části roku?

Viděl jsem dva retardy, jak střílejí petardy.

Odpovědi
Alex nový

No teď PO silvestru to je aktuální hlavně ty cigoši ve městě, oceňuji je to kreativní a chitlavý

aliendrone

Vítej ve světě znovuobjevitelů. Tento verš je v Práglu znám již od loňska v souvislosti s trapáckou kampaní „Letos bez petard“. Já sice JSEM pro zákaz petard v běžných dnech, ale JEDNOU do roka na toho Silvestra by to ta zhovadilá Pirátská sebranka na magistrátu mohla povolit. NJN, zákaz zpívání už jsme měli, už jen čekáme na zákaz smíchu a dobré nálady obecně. :(