Dochy

„Co říkáte na…“ podezřele reklamní uživatele?

Uživatel se tu objeví, odpoví na pár otázek či pošle pár příspěvků do diskuse – obecně na otázky několik let staré a samozřejmě s odkazem na nějakou konkrétní firmu či značku a zas zmizne…
Nejčerstvější přírůstek:
http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/74137

Někdo je za to platí, nebo je to dokonce aktivita odpovědí?

Nejlepší odpověď
anonym

On je samozřejmě v občasných uživatelích skryt velký užitný potenciál tohoto serveru, naopak stálí uživatelé, kteří tu odpovídají na všechno, jsou pro funkční koncepci serveru spíš přítěží než tito přelétaví návštěvníci z Googlu, kteří skutečně něco hledají a jsou nuceni se tu registrovat třeba jen kvůli jediné otázce 🙂

Další odpovědi
Drap

Ti nemají většinou žádné dlouhé trvání. Takových už tady bylo několik.

Kepler

Není to nic zvláštního, každý z nás se občas nevědomky dopustí reklamy. Třeba odpovídající na mou otázku https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/muzete-mi-doporucit-nejaky-dobry-sklipek-s-moznosti-ubytovani-za-rozumnou-cenu-na-jizni-morave

Mc Merkurion

… „Někdo je za to platí …“ >>> zadarmo ani kuře nehrabe >>> na druhou stranu, i reklama je formou odpovědi, takže, když to nejni do očí bijící blbost, nic proti ní nemám …

Dochy

A hned tu máme dalšího
http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/74141

Nemůžu si pomoct, ale mně to připadá jako reklamní kampaň. Třeba měsíc, dva nic a pak se najednou během dne nebo několika málo dní objeví několik nových uživatelů se stejným vzorcem chování… a mně přibývaj komentáře s odkazy k otázkám na které jsem se díval někdy před 5 lety…

Dochy

Keplere, to beru, že každý tady občas něco zmíní jako součást odpovědi. Ale čas od času se tu objeví někdo, kdo jinou informaci než odkaz na nějaký výrobek či firmu nepošle. A ty odkazy vysype z rukávu hned po té co se zaregistruje a pak o něm už zas léta nikdo neví. Žádná jiná smysluplná odpověď, žádná otázka, zkrátka jen pár výkřiků typu „tohle je skvělé, tohle mi zabralo, …“

„boraba“ je jen příklad kterého jsem si zrovna všiml, už jsem tu podobných viděl víc. Kdybych měl alespoň pocit že je ten příspěvek důvěryhodný a smysluplný, ale když vidím jen odkaz od neznámého uživatele moc tomu nevěřím…

Kepler

Ani tak na tom nevidím nic podezřelého, prostě náhoda. Nebo se rád dělí o své zkušenosti. Platit si agenta, aby trousil pochvalné poznámky o jejich firmě nebo výrobku by mi přišlo neefektivní vzhledem k malému počtu oslovených.

Dochy

odpovedi se docela rychle propisují i do databáze google 😉