mallbik

Co řeší referenční model

Odpovědi
Dochy

Co třeba napsat nějaké souvislosti/kon­text? Referenční model u čehosi obecně je nějaké výrobcem něčeho doporučené zapojení či konstrukce nějakého polotovaru (který dodává finálním výrobcům) ve finálním výrobku. Výrobci mohou referenční model zkopírovat, ale zpravidla z něj pouze při konstrukci vychází a upraví si jej k obrazu svému.

mosoj

Referenční model je etalon k hodnocení. Vůči němu se hodnotí ostatní podobné výrobky.