jirka F

Co řeknete jako první když zvednete příchozí hovor na mobilu?

Nejlepší odpověď
Malvína

A) prosim

“Prosím” pokud jde o cizí číslo. V takovém případě se ze zásady nepředstavuji ihned jménem, přestože je to slušnost. Občas se hodí, aby druhá strana nevěděla, kdo jsem – mluvím hlavně o telemarketingu. Pak už neobtěžují.
Pokud mi volá někdo z uložených kontaktů, říkám klasické “Ahoj/Dobrý den” + oslovení.

Další odpovědi
Tuisenim

E) řeknu něco jiného

Jméno a pozdrav, pokud je to cizí číslo. Potom také s ciziny hovor… „jmeno speaking“.Když je to někdo ze seznamu, rovnou ho „oslovují a jak se máš?“

elkon

A) prosim

Pokud mi někdo volá, tak ví s kým mluví. Pokud je to někdo z mého seznamu, tak jej pozdravím, nebo řeknu třeba „slyším tě čau“. Jinak mám nastaveno blokování komerčních hovorů, takže mě nikdo nepatřičný neotravuje (reklamy a pod.)

paul1

C) ano kdo volá

Ale to jen v pípadě, když volá někdo neuložený v seznamu. Jinak oslovuji jménem.

Rokio

E) řeknu něco jiného

Tady je Rokio (řeknu svoje celé jméno).

_Bůh_

E) řeknu něco jiného

Začnu křičet a psychicky se zhroutím

Rocker

A) prosim

Ahoj Evičko,pokud volá manželka.Jinak většinou, prosím".

Viktorie II.

E) řeknu něco jiného

Haló, tady Impulsovi.😂

Kazatel

D) mám jinou odpověď

Schmiu

A) prosim

Silwer

C) ano kdo volá

Medvídek cz

B)haló