Avatar uživatele
Kateřina Šil

Co pro vás znamenají hry v životě?

Dobrý den, nemyslíte si, že hry jsou k ničemu? Nic vám do života nedají.
Jako např. fortnine, roblox atd.

Zajímavá 0 před 1198 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Schluker

Mam je jako formu relaxace. Rad si vecer hodinku, dve zahraju. Po celym dni v praci/s rodinou si tak udelam chcilku od sebe a odpojim hlavu z realneho sveta. V lete to resim motorkou, v zime hrami…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Srandista

Je zajímavé, že společnost hry dost odsuzuje. Moje okolí mi to už hodněkrát vytýkalo. Berou to tak, že hry jsou pro malé děti.
Ale sledovat film nebo seriál je bráno úplně v pořádku. Přitom jde pořád o zábavu a je na každém co si vybere.
Já hraju pravidelně, mám to rád. Mám rád kooperační hry, kde musíte spolupracovat. Záleží jaké hry hrajete, jsou hry logické, postřehové nebo
příběhové, které strčí kdejaký film do kapsy.
Je fakt, že příklady her co jste napsala, ty vyloženě nesnáším, nevidím v nich žádnou přidanou hodnotu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Co je to za nesmysl? Rozhodně takto nelze šmahem odsoudit všechny hry. Např. šachy rozvíjejí kombinační a strategické myšlení. Scrabble taky a nadto ještě rozšiřuje slovní zásobu. Z 25 let, co ho hraju (a z toho 13 závodně) mohu říct, že jsem se drasticky zlepšil a dotáhl to na republiku, muselo se něco stát – musely se vytvořit nové spoje v mozku, zlepšilo se mi strategické myšlení, práce s pravděpodobností a slovní zásoba. Pro mě je to nejen zábava a aktivní relaxace, ale navíc mi to ještě výše uvedeným způsobem prospěje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Nezajímá mě to, raději se zabývám něčím smysluplným. Ale prší si třeba někdy zahrajeme, nebo člověče nezlob se. Ale nevisíme na tom nepřetržitě. Co třeba občas křížovku, pro bystření mysli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NoFear

Odreagování, zlepšení reflexů a pozornosti, inteligenční stimulace, zábava,…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Matox8

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1198 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek