Kateřina Šil

Co pro vás znamenají hry v životě?

Dobrý den, nemyslíte si, že hry jsou k ničemu? Nic vám do života nedají.
Jako např. fortnine, roblox atd.

Nejlepší odpověď
Schluker

Mam je jako formu relaxace. Rad si vecer hodinku, dve zahraju. Po celym dni v praci/s rodinou si tak udelam chcilku od sebe a odpojim hlavu z realneho sveta. V lete to resim motorkou, v zime hrami…

Další odpovědi
Srandista

Je zajímavé, že společnost hry dost odsuzuje. Moje okolí mi to už hodněkrát vytýkalo. Berou to tak, že hry jsou pro malé děti.
Ale sledovat film nebo seriál je bráno úplně v pořádku. Přitom jde pořád o zábavu a je na každém co si vybere.
Já hraju pravidelně, mám to rád. Mám rád kooperační hry, kde musíte spolupracovat. Záleží jaké hry hrajete, jsou hry logické, postřehové nebo
příběhové, které strčí kdejaký film do kapsy.
Je fakt, že příklady her co jste napsala, ty vyloženě nesnáším, nevidím v nich žádnou přidanou hodnotu.

quentos

Co je to za nesmysl? Rozhodně takto nelze šmahem odsoudit všechny hry. Např. šachy rozvíjejí kombinační a strategické myšlení. Scrabble taky a nadto ještě rozšiřuje slovní zásobu. Z 25 let, co ho hraju (a z toho 13 závodně) mohu říct, že jsem se drasticky zlepšil a dotáhl to na republiku, muselo se něco stát – musely se vytvořit nové spoje v mozku, zlepšilo se mi strategické myšlení, práce s pravděpodobností a slovní zásoba. Pro mě je to nejen zábava a aktivní relaxace, ale navíc mi to ještě výše uvedeným způsobem prospěje.

elkon

Nezajímá mě to, raději se zabývám něčím smysluplným. Ale prší si třeba někdy zahrajeme, nebo člověče nezlob se. Ale nevisíme na tom nepřetržitě. Co třeba občas křížovku, pro bystření mysli.

NoFear

Odreagování, zlepšení reflexů a pozornosti, inteligenční stimulace, zábava,…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Matox8

Příspěvek smazán administrátorem.