Fanda212

Co potřebuji k otevření půjčovny sportovního vybavení?

Odpovědi
autacek

babišovo svolení

NoFear

Založení živnosti, podnikání. Taky podle toho, co přesně chceš dělat.
Věci na půjčování.
Prostory, vlastní nebo pronájem.
Určité znalosti ohledně podnikání/pro­vozování živnosti. Ať víš jakou živnost máš založit (teda pokud chceš živnost), na které úřady jít, jestli někoho budeš potřebovat…
Mít menší plán, nějakou představu do budoucna.
To je be zkratce asi tak všechno.

dubraro

Peníze.

terkaprihodo

Určitě bych asi začala u té živnosti, to je podle mě základ. A pak, jak zmiňuje dubraro, dostatek peněz. A v neposlední řadě také mít co půjčovat. V tomto bych měla jeden tip – co se sportovního vybavení týče, tak určiě zkuste mrknout na https://www.spor­tli.cz/ Tam mají snad všechno, co byste mohl potřebovat.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.