Lublan

Kterou zeleninu pěstovat na zahradě za účelem co největšího zisku?

Zdravím, co je nyní vhodné pěstovat na zahradě za účelem dosažení co největšího zisku? Po čem je největší poptávka nebo za co ve výkupu dostanu co nejvíce peněz?

Na zahradě se mi daří pěstovat téměř vše. (Myslím spíše zeleninu, obilí pěstovat nechci :)

Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Drap

Česnek. O český česnek je stále zájem. Nepočítej však s tím, že nějaké malé množství zeleniny si od tebe vezme nějaký výkup.

Další odpovědi
ivzez

Souhlasím s Drapem → česnek.

A asi by nebyl od věci ani chov včel a prodej medu.

nyjono

Projdi se parkrát po tržišti a uvidíš, co se kupuje nejvíc.
Ale osobně si myslím, že to je taková práce, že je výhodnější provozovat jinou výdělečnou činnost.

Kepler

Vynášelo by pěstování lanýžů, potíž je jenom v tom, že to nikdo ještě neumí. Potom existuje i jistá nenáročná bylina, ale uvést ji tady by bylo v rozporu se zdejšími pravidly.

zjentek

Ostružiny, koku, maliny, konopí, borůvky, makovice, ořechy všeho druhu, čaj, višňotřešně, kávu, krokusy, morušovníky… furt se otelpuje, všechno je možný a skrze teplo brzy přijdeme o třešně a o jablka!

Ivzez, včely se nepěstují a ani nejsou zelenina!!!