Miroslavst

Co nejraději nosíte, v čem se cítíte nejlépe?

V jakém oblečení se cítíte nejlépe? Kalhoty, sukně, sportovní oblečení, sváteční oblečení?
Co je vám příjemnější?

Nejlepší odpověď
iceT

Cokoli,v cem se budu citit pohodlne a co vypada dobre.

Další odpovědi
ten který je

Nejraději mám džínové kalhoty,triko a sportovní obuv.

bigbít

pyžamo, to znamená, že se zase mohu vyspat, než nastane nepříjemné brzké vstávání…

myšpulín

V létě sukně nebo šaty, ale jakmile přijde podzim a nevlídné počasí, tak mám nejraději džíny, tričko, košili nebo svetr a nějaké to sako nebo kabátek.

anonym

ve sportovním se necítím dobře,tak nosím sukně,ale jen dlouhé

vecernice

Tedˇ tak přemýšlím,že snad ani sukni nemám.Možná dvoje šatičky,které vozím k moři a dají se pod nima převlíct i plavky.Jinak kalhoty ,jsem jejich sběratel a co se týče svátečního oblečení,tak kdybych musela jít na nějak oslavu,nebo svadbu atd,tak bych si musela něco koupit.

aramah

Mám ráda sportovní oblečení,zrovna tak nepohrdnu kostýmkem.