atlas

Co nejraději nosíte?

(Otázky spíše pro ženy,ale muži můžou odpověď, co se jim nejvíce na ženách líbí.)Co nosíte nejraději a nejvíce? A když budete chtít může přidat materiál, a zda máte radši elegantnější modu,či sportovní.

Odpovědi
Nuk nuk

trika

Kepler

trika

Jako muž můžu zodpovědně prohlásit, že toho maskují nejméně. Ale je dobře, že existují podprdy, jinak by byl nejlepší hubertus.

Drap

jiná odpověď

Anikitos

jiná odpověď

da ny

tílka a košilky

svetříky
trika s dlouhým a 3/4 rukávem
v létě košile

arachis

jiná odpověď

Noční košili, škoda že jen doma. Ale být v Americe, tak nevím nevím.

led

jiná odpověď

len kvalitu a pekný strih a samé módne prvky a…
veď pozrite http://www.pau­lfrasercollec­tibles.com/uplo­ad/public/doci­mages/Image/q/s/x/Ar­tcurial-Sokol-space-suits-female.jpg

Janilivi

košile

Martina S.

trika

Trika strečová.