meaculpa

Co napsat do odůvodnění Žádosti o změnu formy studia?

co se tam píše když chci přejít z prezenční formy na kombinovanou?…pro­sím spěchá to

Odpovědi
pondělí

píše se tam důvod,ale raději nechte študování,jak si nevíte s takovou banalitou rady,asi jste méně „fundovaný“ a na škole vás udržují jen peníze od rodičů,ale ne vlastní inteligence

Ewush

Záleží na tom, proč vlastně chcete přejít. Já bych napsala, že žádám o přestup z prezenční formy studia na kombinovanou z důvodu zaměstnání.