Simi-mimi

CO na zničené vlasy po melíru? :(

Dobrý den,
potřebovala bych poradit, jestli nemáte někdo nějaký fígl na zničené vlasy po melíru. Mám je hrozně vysušené a lámou se mi. Mám strach, že budu za chvíli nakrátko. Děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
Deli

Kvalitní kadeřnici, ta si s nimi poradí, přípravky na jejich regeneraci zná a umí doporučit. Melír by vlasy neměl zničit. Neřeš to doma, nech si poradit od dobré kadeřnice.

Další odpovědi
anonym

V lékárně mi poradili zábal s balzámem na vlasy,nevím už jaké značky,ale pomohlo to.

Děda Louda

Nůžky.

Cristovao

Taky mám melírované vlasy.A často si je žehlím,tak jsou také někdy zničené.Pomáhá mi toto :) od Loreal paris http://cosmetic-candy.com/wp-content/upload­s/2011/07/Lore­al-Elvive-Full-Restore-Conditioner-Keratin.jpg

pizlicka

vykasli se na drahe pripravky,kup si panensky olivovy olej,namoc do nej vlasy,jemne vymackej,at to nestéká,zabal do alobalu,igeli­tu,rucniku,nech hodinu pusobit,pak vlaznou vodou splachni a umyj samponem.vlasy budou pruzne a lesklé.uz zadna chemie.

Damiana

Kadeřnice ti jistě může pomoci, ale rychlou záchranu (i do budoucna) můžeš zkusit i doma. Kup si v kadeřnictví výživnou masku na vlasy (např. od Kérastase) a udělej si vlasový zábal. Pak do umytých, ještě vlhkých vlasů vetři sérum na poničené konečky vlasů, nech volně uschnout. Paradoxně, když suché vlasy natočíš na horké elektrické natáčky, jakoby se vyhladí, teplo uzavře vlas a ten působí hladším a lesklejším dojmem. Nakonec vlasy přestříkej leskem na vlasy ve spreji. Všechny přípravky kup buď v kadeřnictví nebo v kadeřnických potřebách – celkově jsou daleko lepší, než ty z drogerie. Je to profesionální kosmetika, takže i účinné látky jsou v ní koncentrovanější.

TerkaB

Ahoj. Já je měla taky zničené po barvení a pár melírech. V první řadě jsem s barvením úplně přestala, to si myslím že tvoje vlasy určitě potěší. A abych je zachránila před vypadáním a úplným polámáním, poradila jsem se s kadeřnicí a koupila si u ní sadu od L´Oréal na velmi poškozené vlasy. K tomu mi doporučila, ať si v lékárně koupím nějakou výživu v tabletách, abych vlasy zregenerovala i zevnitř, takže jsem půl roku brala tablety Donna Hair a jsem spokojená. Vlasům taková péče hodně prospěla, zesílily, přestaly tak hrozně vypadávat a navíc mnohem rychleji rostou, takže za chvíli budu mít barvu definitivně odrostlou.