Lucy13

Poškozené vlasy

Nevíte proč se tolik třepí vlasy? chtěla bych tomu zabránit ale nevím jak

Nejlepší odpověď
quentos

příčiny bývají prý nejčatěji mechanického rázu, více viz zdroj

Zdroj: www.krasojizda­.cz/trepeni-vlasu-krx-0-0-0qtřepení+vla­sů.html

Další odpovědi
BEAES

Může to být kulmováním, žehlením, či barvením vlasů. Doporučuji častější zastříhávání konečků a dobrou výživu. kupte si značkovou masku, nebo balzám. Snad to pomůže.

ValkyraR

Poškození může být buď termické-kulmy,žehličky,fé­ny, mechanické-gumičky do vlasů,sponky apod. a chemické-různé barvy na vlasy,zesvětlo­vače,peroxidy atd. Nejlepší varianta je ostříhat vlasy a o ty"nové" se řádně starat.Doporučuji zábaly 1× týdně a to např. z olivového oleje nanášeného na ještě vlhké vlasy + zábal do ručníku tak na půl hodiny nebo jiné přírodní metody (v komerčních maskách na vlasy je velké procento tzv.odmašťova­del,které mohou působit na vlasy a pokožku neblahým dojmem-suchá pokožka,lupy,svě­divost apod.)Ovšem musíte počítat s tím, že se vám vlasy budou hůře mýt.

ReHu

Je více možností, z jakého důvodu to je.
Nevím, jak je máš dlouhé, kdy byly naposledfy stříhané, aspoň konce, jestli jsoub barvené, čím si je myješ, jak si je jinak ošetřuješ a ochraňuješ či upravuješ.
Měla by ti poradit kadeřnice, pokud stojí o to, abys byla spokojená zákaznice.