kamila44444

Zničené konečky

Někde na netu jsem četla, že na zničené a suché konečky pomáhá olivový olej. Je to pravda? Co byste mi doporučili na konečky? Olejíčky z oriflamu atd. jsem si zakoupila, ale bohužel jeden, který všichni chválili se mi rozbil. Ale prej ten oliv. olej opravdu pomáhá. Co si o tom myslíte? :)

Nejlepší odpověď
Lucijej

Na Oriflame se vyprdni, to jsou beztak jenom patoky. V potravinách si kup panenský olivový olej lisovaný za studena. Nanes ho do délek vlasů, zabal do igelitu a ručníku nebo starého kulicha a nech několik hodin působit, klidně přes noc. Po týdnu opakuj a za pár týdnů máš krásné vlasy.

Další odpovědi
briketka10

zábal z ol. oleje pomáhá na suché konečky,
ale nejdříve si je nech zarovnat u kadeřnice :)

Lily98

Olivový olej jsem ještě nezkoušela, ale mě pomáhá maska od Loreal Paris. 🙂 Ale každý má jiné vlasy, každému pomáhá něco jiného