adik97

Co myslíte postoupí Češí do čtvrtfinale na zoh v hokeji a kteří skončí

Odpovědi
anonym

Už radši nemyslím po výsledku SKV 1:3 SLO a SUI 1:0 CZE.

marci1

Já jsem jim tak věřila a teď už opravdu nevím. 🙂

bolak

Záleží na tom jak se to dneska upeče a koho nakonec chytnou, ono nemůžeš soudit podle výsledků v naší skupině, protože švýcaři jsou adepti na zlato a švédové nejsou o nic horší, navíc jarda to řekl přesně, první 3 zápasy jsou jen na rozehrání, proto je ten turnaj postavenej tak jak je a postupují všichni. Mrkněte se třeba na minulý mistrovství jak dopadlo, švédi zlato, švýcaři stříbro, a se švédama jsme hráli hned první zápas a švýcaři nám dali jen jednoho góla, takhlenc to musíte brát. A pokud chceme vyhrát zlato, tak je stejně fuk jestli teď dostanem slabýho nebo silnýho hráče, stejně budeme muset porazit všechny.