Michal Kole

Co můžou dělat rodiče, když se malému dítětěti nelíbí ve školce, brečí tam, stýská se mu po mamince a tatínkovi

Nejlepší odpověď
marci1

Správně vychované dítě si zvykne.

Další odpovědi
Braník

můžou dělat je to,že dítě do školky přestanou dávat,mám to přesně ted v nší rodině,
naše malá co ted do školky chodí tam nechce být a chce být doma,tak proč,když je to možné nenechat dítě doma s matkou,pokud je na mateřské nebo jí manžel uživí.
každé dítě je individualita a chová se rozdílně.
Doplňuji:
není pravda co píše Huxa,jelikož naše malá když šla do školky dvakrát po sobě chytla chřipku hned první den a napotřetí dostala zápal plic,jelikož tam bylo dítě bacilonosič a vše rozneslo mezi ostatní děti,tak bych to uvážil,jeslti je lepší dítě trápit ve školce,kde není spokojení a často ne vlastní vinou marodí,nebo ho nechat doma s matkou v klidu a pohodě

iceT

Dítě by se od mala mělo naučit být i v kolektivu jiných dětí nebo lidí,a taky si zvykat na to,že máma\táta nebudou neustále po ruce.Můj starší synovec(3 roky) ještě nedávno řval,když máma odešla jen na 5 minut,a to taky není dobře.Když dítě nechce být ve školce,tak ho snad rodiče nebudou ve školním věku učit doma,když nebude chtít být ani ve škole a bude se mu jak píšeš stýskat po rodičích.Ovšem vždy snad záleží na rodičích,jak se rozhodnou.
Děti nemám,tak nemám ani zkušenosti s nimi,a uvádím jen svůj názor
a taky by rodiče mohli dopadnout i takto
http://www.stre­am.cz/video/801019-skvela-reklama-na-kondomy

ginze

Nic. Taky se mi ve školce nelíbilo (ne kvůli rodičům, ale prostě jsem nesnášela ty děti), denně jsem mámu přemlouvala, aby mě nechala doma, ale nic nepomohlo. Tak jsem to prostě vydržela :D Myslím, že dítě si po chvíli zvykne. Jestli rodiče přiběhnou pokaždé, když se dítěti někde nebude líbit, bude pak dost nesamostatné.

huxa

opak co píše Braník-nechat ho tam, ať si zvyká na kolektiv a nemoci
Doplňuji:
Braník-asi nechápeš, v čem spočívá vakcína, že ne? :) Ve školkách se počítá s tím, že bude dítě většinu času nemocné-tímto si udělá tělo protilátky a zamezí se tím také nemocem v budoucnosti-ve škole a v práci, kam musíš co nejvíce chodit.
Jestliže dítě nebudeš dávat do školky, tyto protilátky mu budou chybět a vynahradí si to až ve škole a zde mu zase bude chybět docházka, bude se to muset doučovat, všechno dopisovat, …

anonym

Chodili jsme do školky spolu, tak na dvě hodiny, nebyl problém, pak jsme si to stále prodlužovali, já se tam se synem nebavila, jen chvíli ze začátku, pak už si hrál s dětmi sám, jen jsem ho pozorovala, jak reaguje, a pak jsem na chvíli odešla a zase přišla a nakonec tam prostě zůstal s dětmi sám a bylo pro problému, jen s tím spaním po o. byly problémy, moc se mu nechtělo, ale i na to si zvykl, že musí spinkat stejně tak, jako doma