co můžeme dělat na pyžamovém večírku??

První věc kterou bych měla asi napsat že je nám 12–11 let. a něco spíš holčičího a zábavného 😉… Neznáte nějaké stránky?? Některé jsem si prohlížela ale nenašla jsem tam to co jsem chtěla. :(
Zkuste nějakou ativitu u které se hodně zasmějeme.. Předem děkuju za odpověd :D
PS: nemáte nápad jak udělat pozvánku??

Nejlepší odpověď
M.

Spát.

Další odpovědi
cincina

Tak pozvánku můžeš udělat například ve Wordu, pokud s ním umíš, ale řekla bych, že 12leté dítě by to umět mělo.
A her nebo aktivit je spousta. Můžete se dívat na filmy, nebo si zahrát flašku, twister nebo karty. Jakoukoliv stolní hru.

marci1

Cokoliv, co vám dovolí vaše věková kategorie. A co si třeba pořádně povykládat, u veselých zážitků se můžete hodně zasmát . My jsme si vždycky v pyžamu řekly i ty svoje tajnější sny a plány a bylo to super. 🙂

pája139

Koukat na filmy jíst brambůrky atd. Hrát polštářovou bitvu, drbat ostatní lidi, dělat kvízy, noční strašidelná procházky v noci, volat svým kamarádům a dělat si z nich srandu :D
a říkat si vtipy.
Na wordu si můžeš udělat pěknou pozvánku s obrázky a co si kamarádi mají s sebou vzít :)

anonym

Můžete spát, hrát společenské hry, povídat si, zařádit si při nějakých prima tanečních písničkách, podívat se na nějaké filmy a něco dobrého při tom mlsat.
S tou pozvánkou si nelámej hlavu. Největší kouzlo má pokaždé to nejjednodušší řešení.

Reezo

spíš záleží na vaší fantazii a na tom, co máte rády nebo aspoň znát své kamarádky. Osobně si myslím, že takovíto večírek je na nic… 🙂