reika

Co mi napadlo listy mečíků?

Zdravím všechny. Nevíte, co mi napadlo listy mečíků? Teď už to nenapravím, ale můžete mi poradit, co s tím? Jaký postřik,… aby se to příště neopakovalo? Děkuji.

Odpovědi
aliendrone

Tipuji na larvy molice či něco příbuzného, nasaď Mospilan. Doporučené dávkování doplň kapkou Jaru (JEDNOU kapkou!) pro lepší smáčivost postřiku.

paul1

Mohl by to být dřepčík, ten vykusuje listy.