agentpv

Co mi hrozí, když jsem zaplatil jsem povinné ručení za auto den po splatnosti- 31.5.?

Odpovědi
elkon

Myslím , že to tolerují.

Drap

Nic

jáára

Máš-li už zelenou kartu, tak se nic neděje.

Arne1

Nic. Leda že by v některé pojišťovně měli automat na zasílání upomínek nastavený přísně na den po splatnosti. Jedině co je reálné, mohli by se cukat s plněním pokud by v době pojistné události nebylo zaplaceno.

hapiky

Pojišťovna by byla hloupá a sama proti sobě, kdyby to chtěla řešit nějakými sankcemi. Pro pojišťovnu to je navíc výhodné. Když se nic nestane, bude tvrdit, že vám ručila i v době po splatnosti, když by se něco stalo, může se zříct odpovědnosti pro neplacení pojistky.

cukrar

To záleží na smlouvě,