vivatisCZ

Co mám dělat s neustále vyskakujícími okny?

Né že by mi skákali z baráku, ale na ploše, vždycky kliknu na OK nebo křížek, ale za 0,5 sekundy je tam zase. Jak pro blondýny, můžu celej den klikat na OK ale to okýnko se tam vždy objeví. Jedná se o tyto okna:
WeFault.exe – Chyba aplikace

  • Instrukce na adrese 0×030718f8 odkazovala na adresu paměti 0×030718f8. S pamětí nelze provést operaci: read.

Kliknutím na tlačítko OK ukončíte program.

A druhé okno:
System.Componen­tMode.Win32Ex­pection: Přístup odepřen v System.Diag­nostics.Prosces­sManager.Open­Process(Int32 processld, Int32 v System.Diag­nostic.NtProces­sManager.GetMo­dulnfos(Int32 processld, Boolean firstModuleOnly)

Systém: Windows 8 antivir mám Avast (verze zdarma)
Právě že já žádný program nespouštím to okno vykakuje furt…

Odpovědi
gecco

…„Jak pro blondýny“…
No jo – a ty se k tomu „jak blondýna“ chováš…
😁
Ta okna ti sdělují, že máš nějaký problém ve Win – a ty, namísto abys jej řešil, jen klikáš… Při spuštění (pokusu o spuštění) jakého programu to vyskakuje??
___
Podle mne máš nainstalovaný nějaký sajrajt – jaký máš antivir a jaké používáš softy pro ´zrychlení´ počítače??
A taky není špatné napsat, jaký máš systém.
Doplňuji:
…„já žádný program nespouštím to okno vykakuje furt“…
A co máš ve StartUp??
Jaké máš nainstalované ty programy na ´zrychlení´ počítače??
___
Avast – OK, ale nemáš náhodou nainstalovaný i Microsoft Security Essentials nebo Windows Defender?

arygnoc

systém hási chybu – na to je program WeFault.exe určený (ešte od os vista).

príčiny hlásení:

  • pravdepodobné chybné registre (spôsobené napr. presunom/zmazaím niektorých súborov či u zlej odinštalácie)
  • vírus

pre odstránenie problému urobte:

  • buď sa vrátte pomocou bodu obnovy ku poslednej funkčnej konfigurácii
  • alebo u WeFault.exe zakážte hlásenia (neodstráni problém, ale nebudú okná vyskakovať):

-- …nástroje na správu (spustiť ako správca)/služby
– vyberte Windows Error Reporting Service
– dvakrát klepnite, vyberte myšou „stop“

;-Q

viac prípadne v diskusii.