Elk

Jak odstranit SmartWebPrinting?

Poradí mi někdo, jak se zbavit neustále vyskakujícího okna SmartWebPrinting? Jakmile kliknu na nějakou ikonu, tak se mi to objeví, odinstaloval jsem to z prohramů, odinstaloval jsem tiskárnu a stále nic. Budu moc vděčný za každou radu.
Doplňuji:
To všechno jsem udělal už před položením otázky a stále to tam je. Dokonce jsem odstranil všechno, co má jakoukoli spojitost… Ich bin z toho crazy. Budu zkoušet dál.

Nejlepší odpověď
anonym

nabídka START->Ovladaci panely->Odebrat programy->… zde odinstalovat položku „HP SmartWebPrinting“
Doplňuji:
pokud nepomohla deinstalace pak si spusťte program CCleaner → Nástroje → Start (programy při spuštění systému) … a odsud odeberte cokoliv co má spojitost s tímto programem