Vitek04

Co mám dělat při srazu (rande) s holkou?

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, kdybych šel s nakou holkou na setkáni nebo rande, co mám dělat?? O čem se s ní bavit, jak ji zaujmout, pobavit, nake dobre téma (např. dobré vzpomínky ze školy a naopak zase z její) a jak ji rozesmát?? A abych se jí líbil a bavil ji? Díky, budu rád za vaše rady a zkušenosti

Nejlepší odpověď
jsemjá

Buď vtipný, a sám sebou, jako řekl kolega instituteur. Snad víš, co má ráda, tak o tom se spolu bavte. Taky si řekněte něco o sobě.

Další odpovědi
anonym

Buď sám sebou, buď si vědom svých limitů, ale nestyď se. Hlavně ji pak měj rád :)

Kepler

Přines ji nějakou maličkost, která by jí mohla potěšit, třeba i kousek Modrého z nebe, nebo Mozartovy koule (moc dobré cukrovinky). Stoupne jí hormon štěstí – endorfin. No a pak se bavte o čemkoliv, ptej se jí, co ji zajímá. Hlavně nemluv o sobě dřív, než se sama zeptá. Budeš za skromného a nevtíravého člověka.

ElonMusk

Zbouchnout ji na prvním rande, aby bylo co vyprávět vnoučatům.

WhiteCrow

Nic si neplánuj, jen to kam půjdete, věř mi, nejlepší je improvizovat a buď upřímný

ivzez

Zajímej se o ni a v hovoru vycházej
z toho, co znáš a z jejích zájmů.
(Nás asi zajímají jiná témata než vás dva.)

Co máš dělat, vyplane „samo od sebe“.

elkon

Když to nevíš, tak na to máš ještě dost času.