Maruška Přib

Co mám dělat, když se nudím?

Jsem doma sama a nevím, co mám dělat. Jsem youtuberka.

Nejlepší odpověď
xxx3

Nudíte se? Kupte si medvídka mývala.

Další odpovědi
Arne1

Jdi na rande

Mc Merkurion

… co to je nuda … hlavně že jsi youtuberka, jdi ven a třeba nebudeš sama …

brillant

Viz https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=nudím%20se

Kryšpín

Vyrazit na nuda pláž

Jiří Bohumil

Je tolik činností okolo Tebe, kterými se můžeš zabavit. Jenom se trochu zamyslet. Pokud tedy funguješ na PC-čtení, stahování, prohlížení videí, brouzdání na netu … Jinak běž na vycházku, za kamarády-em, proběhni se, sportuj, pust se do malování, výroby něčeho a.t.d., a.t.d.. Jde pouze o to být aktivní a „neválet se“. Je to pouze na Tobě!!! V životě jsem se nikdy nenudil, spíše nestíhám. A to už „sakra“ hodně let.:-)))

marci1

Začni něco dělat. Jak se může někdo nudit? 🙂

zjentek

Tak to seš tady z YouTube správně! Vydrž, poseď, koukej…
Za chvíli nebudeš mít čas se nudit ;)

Pruzkumnik

Pořiď si Babettu 210 a nebudeš mít čas se nudit 😁

nyjono

Vyluxuj, utři prach – všude, umyj koupelnu, WC, nádobí, …
Nebo můžeš vytvořit a vložit nové video, když jsi ta youtuberka.

Kelt

Tak něco dělej, třeba si pusť nějakou skladbu, která se ti líbí. Já si zrovna upravuji soubory, písničky a třídím je. Nevím, co se líbí tobě, hned bych ti doporučil asi 100 možností. Anebo si začni uklízet byt.

Richien

udělat něco s tím, aby jste se nenudila.

Sebtana

Jestli tě baví youtube, pokračuj v youtuberování.
Nebo ti osobně doporučuji koukat se na seriály- Jestli máš ráda písničky doporučuji Glee (https://www.y­outube.com/wat­ch?v=EVrkjKLFNsA) a jestli ráda fantasy, zkus Supernatural, Warehouse 13 nebo Lucifer. (chciserialy.cz) :)