Super guy

Co mám dělat, když se mi napsalo, že instalační program nedokázal najít předchozí instalaci programu Vietcong?

Chci si nainstalovat hru Vietcong a napsalo se mi tohle. Může mi někdo dát odkaz na stažení předchozího programu Vietcong?

Odpovědi
anonym

To zní, jako byste instaloval nějaký rozšíření nebo patch, ne základní hru.

Ujistěte se, co instalujete.

Nemyslim si, že Vietcong je ještě někde v prodeji a odkazy na nelegální kopii sem dávat nebudu.