Killmen

Co mám dělat, když se mi na mobilu ukáže tabulka „paměť telefonu je odpojena nebo není k dispozici“?

Když si otevřu galerii, naskoci mi tam tabulka „paměť telefonu je odpojena nebo není k dispozici. Prosím, pripojte paměť.“ S paměti jsem nic předtím nedělal. Prostě mi to tam jenom tak naskočilo. Poradíte mi prosím, co s tím mám dělat?

Odpovědi
cochee

A není to náhodou zrovna v okamžik, kdy máš telefon připojený kabelem k PC? PC si „přivlastní“ paměť telefonu a považuje ji za flashdisk (USB Mass Storage). Po rozpojení se paměť v telefonu zase odemkne.