cassey

Co mám dělat, když mne nemá rád?

Mám moc ráda jednoho kluka, pokaždé, když jsem s ním, tak se cítím šťastná. Chodíme spolu do třídy. Přijde mi, že si s ním docela dobře rozumím… Jenže jsem zjistila, že má holku, která je podle něj jeho spřízněná duše, akorát prý bydlí daleko. Pak má prý kamarádku, potom ještě jednu holku. Celkem zkrátka to musí „vyřešit“ (jak řekl) s těmito třemi holkami. A my dva jsme se líbali, taky mne osahával, jenže nakonec dodal, že to není bráno nijak vážně. Potom řekl „možná čase“…
Co mám tedy dělat? Je možné, že by ke mně něco (aspoň málo) cítil, ale zkrátka si musí vyjasnit, jak je to s těmi jinými holkami? Nebo prostě nemám nejmenší šanci? Nechci o něj přijít… :(
Doplňuji:

  • oprava: „možná časem“

Nejlepší odpověď
anonym

Dobře. Tak o co to vlastně nechceš přijít? O proutníka, který si s holkama pohrává, osahává je podle libosti a dělá si z nich šoufky? No, tak si to užij, pokud si sama sebe vážíš tak málo, že ti něco takového stačí ke štěstí. Upřímnou soustrast. Já bych ho hnala, že by nestačil schody počítat.

Další odpovědi
anonym

Koukám, že chlapec je čipera, tak od něj dál, to je všechno, co poradím

Nuk nuk

Tak od takového raději utíkej, co Ti síly stačí. V jeho případě nejde ani tak o to, jestli Tě má nebo nemá rád. Přesněji řečeno, zcela určitě nemá! A věř mi, on nemá rád ani jednu z těch tří. Nevím, jak se takovým říká teď, za nás se jim říkalo „sukničkář“, ale to je asi na dnešní dobu moc měkký výraz :) A jestli je sukničkář teď (nevím, kolik vám je, ale hádám, že nějakých těch -náct), tak potěš… Už jen to, že spolu ani nechodíte, ale stihli jste se líbat a osahávat – no, děkuju pěkně.

Víš skutečný vztah je trochu o něčem jiném, ale člověk, který zvládá tři naráz a ještě líbat čtvrtou, není a nebude, pokud se nestane zázrak, někoho opravdu milovat. Ptáš se jakou máš šanci? Máš šanci stát se jednou z jeho „harému“. Jestli ale chceš někoho, kdo Tě bude mít rád, tohohle pusť k vodě. Přijdeš o něj, ale možná časem najdeš někoho mnohem lepšího.

ivzez

Cassey,
když ptáčka lapají, …

On ti říká, že ti rozumí, …
Kdyby to byla pravda, poznala bys to.

A kdyby mu na tobě aspoň trošku záleželo,
už dávno by to byl s těmi předchozími vyřešil.

cassey

Ivzez,
my se ani moc dlouho neznáme, ale já prostě vím, že mu můžu věřit, že by mi nechtěl ublížit. A teď to vypadá, že je hodně špatnej, ale třeba když tomu nechám čas a volný průběh, on si vše ujasní a já budu vědět…

cassey

Jenže on řekl, že za ním můžu kdykoli přijít, že se mu můžu svěřit. Že mi pomůže. A taky jsme si mockrát psali a on, když se mne občas dotkl, řekl, že nechce, abych udělala nějakou hloupost. Prostě mi taky přijde, když jsme si povídali, že toho máme hodně společného a taky říkal, že mi rozumí. Prostě mi nepřijde, že by byl ÚPLNĚ špatný, jen prostě není dokonalý… a musí si urovnat život… Nebo ne?