kubik!

Co mám dělat, když mi telefon hází nesmyslnou chybovou hlášku?

Mám Sony Ericsson WT19i, vyskakuje mi hláška: Chyba přihlášení k účtu ..... (mejl)…ů Po rozkliknutí to píše, že se mé heslo nebo účet změnilo, což není pravda… I po zadání správného hesla se nic neděje, stále ho to po mě chce… Zkusila jsem ji jen odkliknout, ale za nějakou dobu se ukáže znovu. A nechápu, proč mi to vyskakuje, když jsem na všem bez problémů přihlášená: mejl, google play, talk… Nevíte jak to vyřešit, nebo neumíte mě někam odkázat, kde by mi poradili?
Doplňuji:
Problem vyresen, odinstalovala jsem si podledni aktualizaci googlu a zatim je klid 😉

Odpovědi
pn65

Skus napsat na administrátora meilu goooglu, nebo seznamu, podle toho, kde máš meil registrovaný a jestli tam nic nezmůžou, tak se obrať na servis toho telefonu.